Vodotěsná taška Nite Ize RunOff střední

Neohodnoceno
 
 • ochrání proti prachu, vodě a písku
 • TRU® ZIP patentovaný vodotěsný zip
 • vodotěsnost a prachotěsnost dle mezinárodního standardu  IP67 (1metr do 30minut)
 • materiál TPU pro vysokou odolnost a životnost
 • kompresní funkce pro lepší skladovatelnost
 • integrované kotvící poutka pro zavěšení a přenos
 • pevné nylonové madlo
 • tichý zip
 • průhledná přední stěna pro lepší přehled
 • rozměry: š 262mm x v 176mm x h 82mm
 • váha: 85 gramů
Dostupnost Na dotaz
1 299 Kč    
Kód produktu ROCM-09-R3
Značka NITE IZE
Kategorie BATOHY A BRAŠNY
Záruka 2 roky
 

Taška RunOff  Medium Packing Cube udrží vaše věci v suchu a v čistotě a navíc budete mít vždy přehled, kam jste co uložili. Díky svým vlastnostem je ideální jak pro outdoorové aktivity, do vojenského batohu či do velké polní, ale i na obchodní jednání nebo taky pěší a vodní treky. Kompresní vlastnosti dávají také možnost ušetřit místo v zavazadle vytlačením přebytečného vzduchu a uzavřením patentovaného zipu  TRU® ZIP. Průhledná přední stěna vám zjednoduší přehled nad uloženými věcmi. Integrované kotvící body umožňují tašku zavěsit na popruh. Odolné nylonové pouzdro umožní jednoduché přenášení.

Kompletně vodotěsné a prachotěsné (testováno dle IP67). Vyrobeno z termoplastického polyuretanu (TPU) pro vysokou odolnost,  pružnost a životnost. Kvalita spojů je zajištěna vysokofrekvenčním svařováním. Uzavírání zajištěno patentovanou technologií TRU® Zip TRU® ZIP je bezzubý zip s tichým a hladkým zavíráním. Právě tato technologie zajišťuje lepší způsob skladování, organizace a ochrany vašeho vybavení. Vodotěsné kapsy a pouzdra RunOff jsou testovány v nejtěžších podmínkách, jsou odolné a určitě si získají i vaši důvěru. 

SPRÁVNÉ POUŽITÍ

Pro kompletní uzavření sjeďte jezdcem zipu až do končené uzamykací polohy. Kromě vizuální kontroly poznáte správné uzavření i tak, že z RunOff nelze vytlačit vzduch. Pokud není zip plně uzavřen, produkt nezajistí vodotěsnost a prachotěsnost. Testujte pravidelně vodotěsnost výrobku ponořením pod vodu při plném uzavření zipu. Pokud z obalu unikají bublinky testování přerušte.

DŮLEŽITÉ

Plná a dlouhodobá funkčnost výrobku záleží na správném používání a údržbě. Chraňte obal před ostrými předměty a před prodřením. Před použitím zkontrolujte výrobek zda není protržen či prodřen. Klikněte zde pro instruktážní video údržba RunOff.

Hmotnost 0.085 kg
Funkce uspořádání neseného materiálu, ochrana vybavení, organizace vybavení, komprese uloženého materiálu pro lepší skladovatelnost
Použití cestování, Taktické, sport, kemping, outdoor, obchodní a služební cesty
Vlastnosti vodotěsnost, prachotěsnost, komprese, zavěšení na řemen či výstroj
Materiál TPU
Technologie TRU® ZIP
Pravidla IP 67
Provedení vysokofrekvenční svařování

Nite Ize RunOff vodotěsné kapsy a pouzdra


Produkty RunOff údržba


Vodotěsná taška Nite Ize RunOff Medium


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.