QuikClot Combat Gauze® Z-Folded

15 hodnocení
 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

QuikClot Combat Gauze, hemostatikum určené pro bojové použití. Hemostatický prostředek, který je doporučováno komisí pro Tactical Combat Casualty Care jako hemostatikum první volby při masívním krvácení. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 245 Kč
Kód produktu CBC003
Značka Z-Medica
Webová stránka značky quikclot.com
Kategorie HEMOSTATIC AGENTS
Položka byla vyprodána...
 

Popis

Ušita přímo podle potřeb zdravotnického personálu, pracujícího v bojovém prostředí nebo taktickém prostředí civilní přednemocniční péče. Quikclot combat gauze kombinuje chirurgickou gázu s patentovaným anorganickým materiálem, který během sekund zastavuje tepenná a žilní krvácení a v této formě dokonce rychleji, nežli tomu bylo u předchozích produktů společnosti Z-Medica. Neprodukuje žádné teplo, neboť je založen na jiném principu, nežli byly předchozí produkty Quikclot, které byly na zeolitové bázi. Jeho obrovskou výhodou je, že nevyvolává alergické reakce. Combat gauze, která v sobě nese jednoduchost gázy v kombinaci s přidaným srážlivým agens, zapuštěným uvnitř gázy, které je schopno stavět i ta nejsilnější arteriální a žilní krvácení. Zachránce jednoduše aplikuje Combat gauze do rány a vyvine tlak na gázu po dobu 3-5 min. Dokonce i to nejsilnější tepenné nebo žilní krvácení bude zastaveno. Quikclot combat gauze je tak poddajná, že je snadno aplikovatelná téměř do jakéhokoli rozměru nebo tvaru poranění, se kterým byste se mohli setkat. Je snadno odstranitelná, jakmile dojde k vytvoření krevní sraženiny.

 Specifikace

Jednoduchost gázy. Síla hemostatika Quikclot. Aplikujte do rány- obvažte-zastavte krvácení. Nová Quikclot combat gauze zastavuje tepenné a žilní krvácení během sekund. Nevytváří žádnou exotermní reakci. Poddajná při aplikaci do penetrujících poranění. Dostatečně ohebná, aby kryla jakýkoli rozměr a tvar. Snadné použití. Snadné odstranění. Rozměry: 7,5cm x 3,7m

 

 

 

QC MOA Animation Video


Quik Clot Combat Gauze - Directions For Use training


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.