SAM JUNCTIONAL TOURNIQUET

6 hodnocení
 
  • 1 z 4
 

SAM Junctional Tourniquet je jediným junctional turniketem schváleným FDA, který současně umožňuje stabilizovat zlomeniny pánevního kruhu.

Dostupnost Na dotaz
15 975 Kč    
Kód produktu JT001
Značka SAM Medical Products
Kategorie JUNCTIONAL TOURNIQUETS
 

Popis

Sam junctional tourniquet určený ke kontrole krvácení v případech, kdy turnikety nejsou dostatečně efektivní, jako je tomu u IED/blast poranění nebo amputací ve vysokých etážích končetin. S takovýmito typy poranění se hraje vždy o čas. Sam junctional tourniquet nabízí jednoduchý design, je kompaktní a snadno se aplikuje (pouze ve čtyřech krocích). Průměrná doba aplikace je 25 sekund. Target compression device (tcd) se umísťuje přímo nebo poblíž místa poranění a pumpováno, dokud se krvácení nezastaví. Pokud je potřeba, mohou být použita dvě tcd, aby bilaterálně zastavily krevní proud. Zodolněný design zajišťuje, že zařízení zůstane připevněno k pacientovi i během transportu. Vytvořeno, aby předčilo požadavky mil-std-810g. Sam junctional tourniquet je jediným junctional turniketem schváleným FDA, které současně umožňuje stabilizovat zlomeniny pánevního kruhu. SJT byl nedávno vyhlášen časopisem EMS World jako vítěz v kategorii nejlepší inovace!

 

Specifikace

Kontrola krvácení v oblasti třísel, kontrola krvácení z oblasti podpaží, stabilizace zlomenin pánve, nízká hmotnost (488g), snadné použití (aplikace ve čtyřech krocích).

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.