Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Facebook


S-ROLLED GAUZE

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení (2x)
 

S-ROLLED GAUZE S-ROLLED GAUZE S-ROLLED GAUZE S-ROLLED GAUZE

Efektivita S-Rolled Gauze tkví v dokonale navrženém zodolněného balení, které usnadňuje samotnou aplikaci gázy uživatelem, kdy je možné aplikovat celý objem gázy najednou nebo postupně aplikovat gázu do rány.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena vč. DPH 147 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu G003
Výrobce NAR - North American Rescue
Stránky výrobce narescue.com/
Kategorie GAUZE
 
 

Popis

Výzva v usnadnění manipulace s obyčejnou gázou se stala jedním z cílů společnosti NARescue. Řešení je v obalu. Vývojáři této společnosti navrhly unikátní dávkovač, který umožňuje uživateli vyndat buďto celou gázu najednou nebo ji aplikovat postupně do rány nebo do okolí rány. Tato gáza je nyní lepší, ale ne díky tomu, že by se zlepšila samotná kvalita gázy, ale z důvodu zlepšení použitelnosti. Pod pojmem kontrolovaná aplikace je myšleno to, že nevyužitá část gázy není kontaminovaná do té doby, dokud nebude aplikována do rány. Tato výhoda se rozšířila mimo jiné zvýšením odolnosti samotného balení, které snižuje riziko násilného poškození vakua.

 

Specifikace

Snadné otevření – červeně označená chlopeň vytvořeno pro ušetření skladovacího prostoru, přenosnost a odolnost unikátní, pohodlný dávkovač pro kontrolovanou aplikaci při použití s tlakovým obvazem schopna kontrolovat středně silná krvácení 3,75 m x 11,5 cm komprimované sterilní gázy tvaru nízko-profilové kostky pro snazší skladování a přenos odolné balení pro taktické operace rozměry: vakuové balení: délka 7,6cm x šířka 7cm x výška 3cm gáza: 3,75 m x 11,5 cm hmotnost: 36,9g

  • Odpovědět Exp.
    20.6.2017 16:53 | Roman Horák
    Dobrý den mohu se zeptat na Expiraci tohoto výrobku

Přidat komentář

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.