SOF® TOURNIQUET GEN 4 BLACK

15 hodnocení
 

Zaškrcovadlo určené do taktického prostředí.

Dostupnost Momentálně nedostupné
999 Kč
Kód produktu MHC004
Značka TACMED - Tactical Medical Solutions
Webová stránka značky tacmedsolutions.com/
Kategorie M - MASSIVE HEMORRHAGE CONTROL
Položka byla vyprodána...
 

Zaškrcovadlo určené do taktického prostředí.  

 

Obsahuje 4 klíčová vylepšení:

     1. Zajišťovací klip
Zajišťovací klip pomáhá rychle a efektivně zajistit vratidlo jakmile je zaškrcovadlo použito. To je obzvláště užitečné v situaci, kdy je prováděna aplikace jednou rukou, což umožňuje rychlejší a efektivnější aplikaci a zároveň zdvojuje bezpečnost zaškrcovadla v kombinaci se zajišťovacím plastovým trojúhelníčkem během transportu pacienta.

     2. Vratidlo o délce 5,5" (14cm)
Prodloužená délka vratidla usnadňuje proces zajištění vratidla do zajišťovací spony a zajišťovacího plastového trojúhelníčku, což zvyšuje účinnost tohoto unikátního duálního zajišťovacího systému. Stále si zachovává své zřetelné kuželové konce, přičemž je opracován z jednoho kusu hliníkové třídy A a eloxován, aby se minimalizovalo riziko zviditelnění výrobku v taktickém prostředí.

     3. Rychlospona
Rychloupínací spona přidaná k zaškrcovadlu v loňském roce umožňuje hladší a jednoduší průběh manipulace s rychloupínací sponou díky zaobleným hranám. To také usnadňuje aplikaci jednou rukou a celkově zvyšuje rychlost aplikace.

     4. Vyztužený materiál
Ano, našli jsme způsob, jak udělat nejsilnější turniket ještě silnější.

SOF® Tourniquet Gen 4 je postaven na své původní robustnosti a odolnosti, která byla výsledkem vyčerpávajícího 24měsíčního výzkumu, který obsahuje aplikační data od koncových uživatelů a laboratorních studií. Zaškrcovadlo se skládá z vysoce pevných, lehkých slitinových komponentů. Konstrukce zaškrcovadla umožňuje, aby zaškrcovadlo šlo rychle rozpojit a opětovně spojit kolem poraněné končetiny. S jednou aplikační metodou pro horní i dolní končetinu je zaškrcovadlo Gen 4 nejednodušším zaškrcovadlem, s kterým můžete pracovat ve stížených podmínkách taktického prostředí, což může vést ke snížení krevních ztrát a v konečném důsledku k lepší a efektivnější péči o pacienta.

Gen 4 si stále zachovává skutečný 1,5" (3,8cm) turniketový popruh, který poskytuje širší kompresní pás než většina standardních turniketů nebo turniketů s 1" (2,54cm) stahujícím pásem pohybujícím se přes 1,5" (3,8cm) rukáv. Širší kompresní pás vede k lepší arteriální kompresi a většímu komfortu pacienta.

Navíc je každé zaškrcovadlo dodáváno se dvěma gumičkama, které jsou odolné proti UV záření pro snadné umístění zaškrcovadla na vaše individuální vybavení.

SOF® Tourniquet Gen 4 je jeden ze dvou zaškrcovadel schválených pro použití americkým Ministerstvem obrany, jedním z pouze dvou zaškrcovadel schválených pro použití v komisi pro taktickou bojovou péči (CoTCCC), a zaškrcovadla amerického Červeného kříže. Používají ho všichni - od elitních vojenských operátorů po celém světě, přes policejní útvary, záchranáře EMS a civilisty, kteří se snaží být připraveni na nestandardní životní situace.

Všichni tito zákazníci si vybrali SOF® Tourniquet, protože to je nejlepší volba na trhu. A nyní je nejlepší zaškrcovadlo ještě lepší.

Vyrobeno v USA.

US patenty: 8 303 620 a D 649 642 a 7 776 064 a patenty projednávané.

NSN #: 6515-01-587-9943

Bez Latexu.